Yıldız tilbe vazgeçtim akor. Yıldız Tilbe Vazgeçtim mp3 indir 2019-11-14

Yıldız Tilbe Vazgeçtim Akor

Yıldız tilbe vazgeçtim akor

Vazgeçtim yüregimden düşlerimden yaralıyım bin yerimden ben degilim sevişine affedemem beni affet gidiyorum uzaklara sensizlige vaz geç yüregimden düşlerimden yaralıyım bin yerimden ben iyi degilim Gidiyorum uzaklıga sensizlige — Kahretsin. Daha sonra İstanbul'un çeşitli kulüplerinde sahne almaya başlamıştır. Son yıllarda eski popülerliğinde olmasa da Yıldız Tilbe hayranlarını sevindiren bir albüm geldi. Dm Cm Dm Her gün biraz daha aşkı yitiriyor Cm Dm Bb Yüzündeki gökkuşağının ağrılı rengi Cm Dm Sabahlara yakın sessiz gelişlerin Eb Dm Hırsız gibi kararsız, kararlı Cm Dm Yatağımdasın kırk yıllık yabancı Eb-F7 Dm G Vazgeçti direnişim Cm7 F7 Bb Seni sevmeyi ağır ödüyorum Cm-Dm-Eb F7 Dm G Vazgeçtim yana yana Cm7 F7 Bb Seni sevmeyi ağır ödüyorum Dm Cm Eb Vazgeç yüreğimden düşlerimden Dm Yaralıyım bin yerimden Dm-C m-Cm Ben değilim seviştiğin Affedemem beni affet Bb Gidiyorum uzaklara, sensizliğe Cm-Dm-Eb F7 Dm G Kahretsin yapamıyorum Cm7 F7 Bb Kaçtıkça sana geri dönüyorum Cm-Dm-Eb F7 Dm G Kahretsin yapamıyorum Cm7 F7 Bb Seni sevmeyi ağır ödüyorum Eb F Gm Vaz—geç—tim. Sözlerimi burada bitirirken eğerki dinlemek isterseniz linkine tıklıyarak dinliye bilirsiniz arkadaşlar ben dinlerken bile göz yaşlarım doldu. Kactıkca Sana geri dönüyorum kahretsin Yapamıyorum.

Next

Yıldız Tilbe akor, gitar akorları, şarkı sözleri

Yıldız tilbe vazgeçtim akor

Bazı şarkılar dilimize takılır, nakaratını söyler dururuz ama sözlerinin gerisini unuturuz. Bbm Fm Açılır sonsuz kere yoluna güllerim Bbm Fm Koparıp atsan da solmaz gönlüm nafile Bbm Fm Yokluğun soğuk tenine susadı tenim Bbm Ab Db Üşüdüm yorgan misali seril üstüme Bbm Ab Geceler boyu sevişmelerimiz bitmesin Ebm Ab Fm Gölgesi düşsün saçlarına aşk ateşimin Bbm Fm Sakınıp sakla güneşim ol al ısıt beni Ebm Ab Fm Yüzünün sıcak kokusu kalsın ellerimde Fm Db Kalbim duraksız haykırışlarda Bbm F Ab Ne yapsan ayrılamam senden asla Ebm F Hafife alma, aşk vurur insana Ebm Fm Bu kadar kolay sanma, ah delikanlım. . Yıldız abla Cumurbaskanı olsun Bütün oylarım ona feda olsun. . Bir yıl sonra kendisinin adını Sezen Aksu duymuş ve dinlemeye gitmiştir, daha sonra kendisine vokalistlik teklif etmiştir, bu teklifi kabul eden Yıldız Tilbe albümlerde ve konserlerde vokallik yapmıştır.

Next

Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları Adlı Albüm Yayınlandı

Yıldız tilbe vazgeçtim akor

Edebiyat ile müziği birleştiren en önemli faktör de şarkı sözleri. Yıldız Tilbe; 16 Temmuz 1966 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. Yıldız Tilbe VazGeçtim Şarkı Sözleri Yıldız Tilbe VazGeçtim Şarkı sözleri — evet arkadaşlar makaleme hoşgeldiniz bugün sizlere Yıldız tilbe vazgeçtim şarkı sözleri ile gününüze başlatmak istedim Sohbetlen Sohbet ailesi. Sohbet sitesi nde hep yazdıgım söz. Pek çok şarkı sözü yazarının ozan olarak anılmasının sebebi de bu sanırız. Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Faq Şarkını nasıl indire bilirim? Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Next

* Yıldız Tilbe

Yıldız tilbe vazgeçtim akor

Yerli ve yabancı şarkı sözlerini, sanatçıların biyografilerini, şarkı sözü notalarını, müzik haberlerini, akor-tab bilgilerini ve popüler şarkıların çevirilerini 'te bulabilrisiniz. Eğer Yıldız Tilbenin seçilen Vazgeçtim müzik parçasını beğendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz. Akor Club sayfalarında birçok Yıldız Tilbe şarkısının akorları yer alıyor. Hergün biraz da aşkı yitiriyor Yüzündeki gökkuşağının ağrılı rengi Sabahlara yakın sessiz gelişleri Hırsız gibi kararsız, kararlı Yatağımdasın kırk yıllık yabancı Vazgeçti direnişim Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeçtim yana yana Seni sevmeyi ağır ödüyorum Vazgeç yüreğimden düşlerimden Yaralıyım dillerinden Ben değilim seviştiğin Affedemem beni affet Gidiyorum uzaklara, sensizliğe Kahretsin yapamıyorum Kaçtıkça sana geri dönüyorum Kahretsin yapamıyorum Seni sevmeyi ağır ödüyorum Yıldız Tilbe — Vazgeçtim şarkı sözü Yıldız Tilbe — Vazgeçtim sözü Yıldız Tilbe — Vazgeçtim sözleri Yıldız Tilbe — Vazgeçtim şarkı sözleri Müzik ruhun gıdasıdır. Dile kolay tam 39 sanatçı ve bu 39 sanatçının seslendirdiği 39 Yıldız Tilbe şarkısı. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Kariyeri boyunca birçok ünlü müzisyenle birlikte çalışmış, birçok isme şarkı vermiştir ve birçok ödüle layık görülmüştür.

Next

Yıldız Tilbe

Yıldız tilbe vazgeçtim akor

Bazı şarkı sözleri öyle değerli ki, en büyük şiirler kadar etki bırakıyor dinleyende. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir download işaresi yazılan butona tıklamak yeterlidir. Senin destekciniz ve hep böyle olacak. Zamanla bu albümdeki şarkılarında gitar akorları sitemizde yer alacak. .

Next

Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları Adlı Albüm Yayınlandı

Yıldız tilbe vazgeçtim akor

Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız. . Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. . . .

Next

Yıldız Tilbe Vazgeçtim Akor

Yıldız tilbe vazgeçtim akor

. . . . . . .

Next

Yıldız Tilbe Vazgeçtim Akor

Yıldız tilbe vazgeçtim akor

. . . . .

Next